Listed yesterday
Ishikari Subprefecture, Toyohira Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 062-8609, Japan
¥20,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥20,200
Price per m²
¥777
The listing is located at Ishikari Subprefecture, Toyohira Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 062-8609, Japan
Loading map