Listed today
Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8031, Japan
¥71,500 / month
RK 🌸 🌸
RK 🌸 🌸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥71,500
Price per m²
¥2648
The listing is located at Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8031, Japan
Loading map