Midorigaoka, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8034, Japan
¥24,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥24,000
Price per m²
¥1263
The listing is located at Midorigaoka, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8034, Japan
Loading map