Chikaokamachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0061, Japan
¥57,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥57,000
Price per m²
¥2478
The listing is located at Chikaokamachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0061, Japan
Loading map