小林政夫法律事務所, 伊勢屋横丁線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8711, Japan
¥51,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥51,200
Price per m²
¥1969
The listing is located at 小林政夫法律事務所, 伊勢屋横丁線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8711, Japan
Loading map