Listed 3 days ago
下愛子町公園, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
¥47,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥47,000
Price per m²
¥2043
The listing is located at 下愛子町公園, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
Loading map