Listed 2 days ago
Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-1106, Japan
¥50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥50,000
Price per m²
¥2174
The listing is located at Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-1106, Japan
Loading map