Tagamisakura 3-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-1156, Japan
¥31,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥31,000
Price per m²
¥1632
The listing is located at Tagamisakura 3-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-1156, Japan
Loading map