Miyagi Prefecture Kakuda High School, Kakuda, Miyagi Prefecture 981-1505, Japan
¥42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥1615
The listing is located at Miyagi Prefecture Kakuda High School, Kakuda, Miyagi Prefecture 981-1505, Japan
Loading map