小林政夫法律事務所, 伊勢屋横丁線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8711, Japan
¥59,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥59,000
Price per m²
¥2269
The listing is located at 小林政夫法律事務所, 伊勢屋横丁線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8711, Japan
Loading map