Listed 5 days ago
Kokufucho-Naka, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥39,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥39,000
Price per m²
¥1258
The listing is located at Kokufucho-Naka, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map