Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0936, Japan
¥18,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥18,000
Price per m²
¥947
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0936, Japan
Loading map