Nakabashimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0042, Japan
¥33,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
¥33,000
Price per m²
¥1941
The listing is located at Nakabashimachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0042, Japan
Loading map