Sumiyoshimachi, Nonoichi, Ishikawa Prefecture 921-8813, Japan
¥58,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥58,000
Price per m²
¥2636
The listing is located at Sumiyoshimachi, Nonoichi, Ishikawa Prefecture 921-8813, Japan
Loading map