Nakamuramachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8021, Japan
¥39,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥39,000
Price per m²
¥1625
The listing is located at Nakamuramachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 921-8021, Japan
Loading map