Miyagi Prefectural Highway 8 Sendai-Matsushima Line, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-8799, Japan
¥53,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥53,000
Price per m²
¥2789
The listing is located at Miyagi Prefectural Highway 8 Sendai-Matsushima Line, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-8799, Japan
Loading map