Listed today
Higashimatshushima Shi, Japan
¥27,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
¥27,000
Price per m²
¥1588
The listing is located at Higashimatshushima Shi, Japan
Loading map