Kikugawa 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0967, Japan
¥44,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥44,000
Price per m²
¥2316
The listing is located at Kikugawa 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0967, Japan
Loading map