Okuma Junior High School, 6, Watari, Miyagi Prefecture 989-2302, Japan
¥53,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥53,000
Price per m²
¥1710
The listing is located at Okuma Junior High School, 6, Watari, Miyagi Prefecture 989-2302, Japan
Loading map