Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0065, Japan
¥61,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥61,000
Price per m²
¥2179
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0065, Japan
Loading map