丸井戸三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0865, Japan
¥28,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
¥28,000
Price per m²
¥1647
The listing is located at 丸井戸三丁目, Ishinomaki, Miyagi Prefecture 986-0865, Japan
Loading map