Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0011, Japan
¥61,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥61,000
Price per m²
¥2652
The listing is located at Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0011, Japan
Loading map