Higashitanaka, Tagajo, Miyagi Prefecture 985-0863, Japan
¥32,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥32,000
Price per m²
¥1455
The listing is located at Higashitanaka, Tagajo, Miyagi Prefecture 985-0863, Japan
Loading map