Listed today
Kyu-nakasendo Ave., 南下郷, Kumagaya, Saitama Prefecture 360-0843, Japan
¥58,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥58,050
Price per m²
¥1262
The listing is located at Kyu-nakasendo Ave., 南下郷, Kumagaya, Saitama Prefecture 360-0843, Japan
Loading map