Listed today
sakurai-tawara-motoouji line, Hotsu, Tawaramoto, Nara Prefecture 636-0302, Japan
¥64,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
52 m²
Price
¥64,574
Price per m²
¥1242
The listing is located at sakurai-tawara-motoouji line, Hotsu, Tawaramoto, Nara Prefecture 636-0302, Japan
Loading map