Listed today
生田北4号線, Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 650-0002, Japan
¥116,000 / month
Commuting Management
Commuting Management
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
¥116,000
Price per m²
¥2974
The listing is located at 生田北4号線, Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 650-0002, Japan
Loading map