Listed today
Ebisu-Nishi 2, Shibuya, Tokyo 150-0021, Japan
¥311,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥311,000
Price per m²
¥6761
The listing is located at Ebisu-Nishi 2, Shibuya, Tokyo 150-0021, Japan
Loading map