Listed today
Toyonaka Suita Line, Yamatecho 2-chome, Suita, Osaka Prefecture 564-0062, Japan
¥157,330 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
60 m²
Price
¥157,330
Price per m²
¥2622
The listing is located at Toyonaka Suita Line, Yamatecho 2-chome, Suita, Osaka Prefecture 564-0062, Japan
Loading map