Listed today
Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0077, Japan
¥131,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
¥131,500
Price per m²
¥3868
The listing is located at Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0077, Japan
Loading map