Wataricho, Sakaiminato, Tottori Prefecture 684-0072, Japan
¥25,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
¥25,200
Price per m²
¥646
The listing is located at Wataricho, Sakaiminato, Tottori Prefecture 684-0072, Japan
Loading map