Listed today
Omatsuyama 1-chome, Shimotsuke, Tochigi Prefecture 329-0517, Japan
¥67,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥67,074
Price per m²
¥1458
The listing is located at Omatsuyama 1-chome, Shimotsuke, Tochigi Prefecture 329-0517, Japan
Loading map