きそば 天丼 大むら, Beyway No. 1, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0006, Japan
¥88,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
¥88,500
Price per m²
¥1967
The listing is located at きそば 天丼 大むら, Beyway No. 1, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0006, Japan
Loading map