Listed today
Chuo Ward, Hamamatsu, Shizuoka Prefecture 431-3114, Japan
¥75,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
¥75,574
Price per m²
¥1938
The listing is located at Chuo Ward, Hamamatsu, Shizuoka Prefecture 431-3114, Japan
Loading map