Listed today
Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0001, Japan
¥62,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥62,574
Price per m²
¥1360
The listing is located at Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0001, Japan
Loading map