Listed today
Toyama 1-chome, Urasoe, Okinawa Prefecture 901-2501, Japan
¥65,684 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥65,684
Price per m²
¥1642
The listing is located at Toyama 1-chome, Urasoe, Okinawa Prefecture 901-2501, Japan
Loading map