Listed today
Nara Kendo 51, Shibayacho, Nara, Nara Prefecture 630-8444, Japan
¥174,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
¥174,000
Price per m²
¥3867
The listing is located at Nara Kendo 51, Shibayacho, Nara, Nara Prefecture 630-8444, Japan
Loading map