Waseda Tsurumaki cho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥194,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
¥194,000
Price per m²
¥4850
The listing is located at Waseda Tsurumaki cho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map