Listed today
Miyazato 4-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2156, Japan
¥70,531 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
¥70,531
Price per m²
¥1720
The listing is located at Miyazato 4-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2156, Japan
Loading map