Listed today
Yagibaru, Yaese, Okinawa Prefecture 901-0406, Japan
¥70,700 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
¥70,700
Price per m²
¥1683
The listing is located at Yagibaru, Yaese, Okinawa Prefecture 901-0406, Japan
Loading map