Listed today
Takahara 1-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2173, Japan
¥107,320 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
50 m²
Price
¥107,320
Price per m²
¥2146
The listing is located at Takahara 1-chome, Okinawa, Okinawa Prefecture 904-2173, Japan
Loading map