Listed today
Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0027, Japan
¥90,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
43 m²
Price
¥90,574
Price per m²
¥2106
The listing is located at Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0027, Japan
Loading map