Listed today
Hirano Moriguchi Line, Tsurumi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 536-0002, Japan
¥111,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
43 m²
Price
¥111,200
Price per m²
¥2586
The listing is located at Hirano Moriguchi Line, Tsurumi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 536-0002, Japan
Loading map