Listed today
Hadacho, Neyagawa, Osaka Prefecture 572-0848, Japan
¥72,100 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥72,100
Price per m²
¥2486
The listing is located at Hadacho, Neyagawa, Osaka Prefecture 572-0848, Japan
Loading map