Listed yesterday
富岡町, Sano, Tochigi Prefecture 327-0844, Japan
¥60,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥60,074
Price per m²
¥1306
The listing is located at 富岡町, Sano, Tochigi Prefecture 327-0844, Japan
Loading map