Listed today
Kusucho-Minamigawa, Yokkaichi, Mie Prefecture 510-0105, Japan
¥53,574 / month
PLEASE
PLEASE
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥53,574
Price per m²
¥1165
The listing is located at Kusucho-Minamigawa, Yokkaichi, Mie Prefecture 510-0105, Japan
Loading map