Listed today
Ishikawa-Higashionna, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
¥60,732 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
¥60,732
Price per m²
¥1380
The listing is located at Ishikawa-Higashionna, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
Loading map