Listed today
Azuchicho-Higashioiso, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
¥63,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
43 m²
Price
¥63,050
Price per m²
¥1466
The listing is located at Azuchicho-Higashioiso, Ōmihachiman, Shiga Prefecture 523-8501, Japan
Loading map