Listed today
Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0214, Japan
¥67,074 / month
PLEASE
PLEASE
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥67,074
Price per m²
¥2236
The listing is located at Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0214, Japan
Loading map