Listed today
丸山町五丁目, Hekinan, Aichi Prefecture 447-0867, Japan
¥55,550 / month
With low move in cost; good for both of long term and short term stay
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥55,550
Price per m²
¥1208
The listing is located at 丸山町五丁目, Hekinan, Aichi Prefecture 447-0867, Japan
Loading map