Dパーキング船橋市本町1丁目第2, 本町本海川線, Honcho 1-chome, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥43,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
¥43,000
Price per m²
¥956
The listing is located at Dパーキング船橋市本町1丁目第2, 本町本海川線, Honcho 1-chome, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map